O FIRMIE


EHK GmbH 

Schuetzengasse 19 
1030 Wiedeń

 
Kontakt 

 

Fax: 0043 1 2422250 

E-mail: office@scalavienna.at 

 

Rejestracja w rejestrze handlowym. 
Sąd rejestrowy: HG Wien 
Numer rejestru: FN 62597 f 


NIP 

ATU 59054739 

 

 

 

PRAWA AUTORSKIE: 

 

Odpowiedzialność za treść 

Zawartość naszych stron zostały stworzone z wielką starannością. Za dokładność, kompletność i aktualność treści nie możemy brać odpowiedzialności. 

Obowiązek usunięcia lub zablokowania korzystania z informacji w ramach ogólnego prawa pozostają nienaruszone. Jednak istotne zobowiązanie jest możliwe tylko od daty znajomości konkretnego naruszenia. Po otrzymaniu zgłoszenia takich naruszeń, będziemy niezwłocznie usuwać treści. 

Odpowiedzialność za linki 

Nasza strona zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych, nad którymi nie mamy kontroli. Dlatego nie możemy przyjąć żadnej odpowiedzialności za ich treść. Odpowiedni dostawca lub operator stron jest zawsze odpowiedzialny za zawartość stron z odnośników. Powiązane strony zostały sprawdzone podczas łączenia ewentualnych naruszeń prawa. Nielegalne treści były w momencie łączenia.Stała kontrola stron jest nieuzasadnione bez konkretnych dowodów naruszenia. Na zgłoszenie naruszenia, będziemy niezwłocznie usuwać takie linki. 

prawo autorskie 

Treści i dzieła na tych stronach stworzonych przez operatora podlegają austriacki prawa autorskiego. Powielanie, przetwarzanie, dystrybucję i jakiekolwiek wykorzystywanie poza granicami praw autorskich wymaga pisemnej zgody danego autora lub nadawcy. Pliki do pobrania i kopie tych stronach są dopuszczalne, albo do celów osobistych lub dla celów komercyjnych. Jeśli chodzi o treść, nie jest tworzony przez operatora strony, praw autorskich osób trzecich. Wszelkie prawa, które z różnych zdjęć na tych stronach mogą być tu stosowane. Jeśli nadal mieć świadomość naruszenia praw autorskich, prosimy o podpowiedź. Na zgłoszenie naruszenia, będziemy niezwłocznie usuwać takie treści.